Ławka Cmentarna

Cmentarz to nie tylko miejsce spoczynku osób zmarłych, ale także miejsce refleksji. Wiele osób przychodząc na grób bliskich osób pragnie tylko zapalić znicz, położyć kwiaty czy też zmówić modlitwę. Są też tacy, którzy czują potrzebę spędzenia na cmentarzu większej ilości czasu. Ci, którzy mają siły i możliwości poświęcają go na porządki na grobie oraz wokół niego – natomiast inni wolą usiąść choć na moment i wspomnieć wspólnie spędzone chwile.

Ławki cmentarne producent

Stolarnia Grodzka to producent ławek cmentarnych. Wychodząc naprzeciw potrzebom licznych Klientów w naszej ofercie można znaleźć różne wersje tego produktu.Ławka cmentarna składana

Najprostszym rozwiązaniem jest ławka cmentarna składana. Jest ona wykonana ze stalowych profili, które są zakończone zaślepką z tworzywa sztucznego. Siedzisko powstało z pofalowanego w formie tworzywa PCV, co znacząco wpływa na komfort siedzenia. Ławki są pomalowane połyskującą farbą zabezpieczającą przed promieniami UV na kolor czarny.

Podstawę ławki stanowi stelaż metalowy, wzmocniony stalowymi kątownikami, malowany proszkowo również na kolor czarny. Dzięki tej metodzie na malowanej powierzchni brak jest jakichkolwiek zacieków oraz niedociągnięć. W celu zabezpieczenia przed wyrwaniem oraz innymi aktami wandalizmu ławki posiadają przy nogach otwory, pozwalające dodatkowo przytwierdzić je do podłoża.Wymiary:
wysokość 80cm
szerokość 84cm (13 szczebli)
siedzisko 25cm


Ławka cmentarna składana z szeroką klepkąWymiary:
ilość żeber 10
wysokość 75 cm
szerokość całkowita 82 cm
głębokość 30 cm


Ławka cmentarna składana ze skrzynkąWymiary:
wysokość 80cm
siedzisko 25cm

Wymiary skrzynki:
wysokość 39cm
szerokość 24cm
głębokość 11cm

Ławka cmentarna ze skrzynką

Ławka cmentarna ze skrzynką to rozwiązanie dla osób, które pragną pozostawić na cmentarzu najpotrzebniejsze rzeczy, służące do porządkowania grobu. Skrzynka z solidnym zamkiem, zamykana na klucz, znajduje się pod siedziskiem.Wymiary:
wysokość 87cm
szerokość 84cm
siedzisko 25cm

Wymiary skrzynki:
wysokość 22cm
szerokość 48cm
głębokość 21cm


Wymiary:
wysokość całkowita 110 cm
szerokość 82 cm
siedzisko 25 cm

Wymiary skrzynki:
wysokość 25cm
szerokość 65cm
głębokość 25cm

Ławka cmentarna z oparciem + skrzynka

Dla osób, które cenią sobie zarówno wygodę – jak i szukają praktycznych rozwiązań – Stolarnia Grodzka przygotowała produkt ekskluzywny, jakim jest ławka cmentarna z oparciem i skrzynką. W skrzynki można przechować wszystko to, co może przydać się w drobnych pracach porządkowych na cmentarzu – natomiast fakt istnienia oparcia to duża pomoc zwłaszcza dla osób starszych oraz słabszych. Na ławce mogą w tym samym czasie usiąść dwie osoby.Wymiary:
wysokość całkowita 120 cm
wysokość oparcia 36 cm
szerokość 80 cm - 11 szczebli po 6 cm
siedzisko 35 cm

Wymiary skrzynki:
wysokość 25cm
szerokość 49cm
głębokość 25cm


Wymiary:
wysokość całkowita 82 cm
szerokość 82 cm
siedzisko 25 cm

Wymiary skrzynki:
wysokość 25cm
szerokość 65cm
głębokość 25cm

Cennik

Koszt wysyłki:
Płatność na konto: 20 zł
Za Pobraniem: 25 zł

Ławki na 11 szczebli: 66 zł
Ławki składane 13 szczebli: 73 zł
Ławki składane z szeroką klepką: 82 zł
Ławki składana ze skrzynką: 130 zł
Ławki ze skrzynką: 205 zł
Ławki ze skrzynką plus oparcie: 225 zł


Nasze pozostałe produkty:

Drewniany krzyż

Obudowa grobu z rzeźbionymi słupkami narożnymi


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
ZGADZAM SIĘ