Ławka Cmentarna

Cmentarz to nie tylko miejsce spoczynku osób zmarłych, ale także miejsce refleksji. Wiele osób przychodząc na grób bliskich osób pragnie tylko zapalić znicz, położyć kwiaty czy też zmówić modlitwę. Są też tacy, którzy czują potrzebę spędzenia na cmentarzu większej ilości czasu. Ci, którzy mają siły i możliwości poświęcają go na porządki na grobie oraz wokół niego – natomiast inni wolą usiąść choć na moment i wspomnieć wspólnie spędzone chwile.
Stolarnia Grodzka to producent ławek cmentarnych. Wychodząc naprzeciw potrzebom licznych Klientów w naszej ofercie można znaleźć różne wersje tego produktu.

Ławka cmentarna składana

Najprostszym rozwiązaniem jest ławka cmentarna składana. Jest ona wykonana ze stalowych profili, które są zakończone zaślepką z tworzywa sztucznego. Siedzisko powstało z pofalowanego w formie tworzywa PCV, co znacząco wpływa na komfort siedzenia. Ławki są pomalowane połyskującą farbą zabezpieczającą przed promieniami UV na kolor czarny.
Podstawę ławki stanowi stelaż metalowy, wzmocniony stalowymi kątownikami, malowany proszkowo również na kolor czarny. Dzięki tej metodzie na malowanej powierzchni brak jest jakichkolwiek zacieków oraz niedociągnięć. W celu zabezpieczenia przed wyrwaniem oraz innymi aktami wandalizmu ławki posiadają przy nogach otwory, pozwalające dodatkowo przytwierdzić je do podłoża.

Wymiary: wysokość 80cm, szerokość 84cm (13 szczebli), siedzisko 25cm
lawka lawka

Ławka cmentarna składana z szeroką klepką

Wymiary: ilośc żeber 10, wysokość 75cm, szerokość 82cm, głębokość 30cm
lawka lawka lawka

Ławka cmentarna składana ze skrzynką

Wymiary: wysokość 80cm, siedzisko 25cm
Wymiary skrzynki: wysokość 39cm, szerokość 24cm, głębokość 11cm
lawka lawka

Ławka cmentarna ze skrzynką

Ławka cmentarna ze skrzynką to rozwiązanie dla osób, które pragną pozostawić na cmentarzu najpotrzebniejsze rzeczy, służące do porządkowania grobu. Skrzynka z solidnym zamkiem, zamykana na klucz, znajduje się pod siedziskiem.

Wymiary: wysokość 87cm, szerokość 84cm, siedzisko 25cm
Wymiary skrzynki: wysokość 22cm, szerokość 48cm, głębokość 21cm
Wymiary: wysokość całkowita 110cm, szerokość 82cm, siedzisko 25cm
Wymiary skrzynki: wysokość 25cm, szerokość 65cm, głębokość 25cm
lawka lawka lawka

Ławka cmentarna z oparciem + skrzynka

Dla osób, które cenią sobie zarówno wygodę – jak i szukają praktycznych rozwiązań – Stolarnia Grodzka przygotowała produkt ekskluzywny, jakim jest ławka cmentarna z oparciem i skrzynką. W skrzynki można przechować wszystko to, co może przydać się w drobnych pracach porządkowych na cmentarzu – natomiast fakt istnienia oparcia to duża pomoc zwłaszcza dla osób starszych oraz słabszych. Na ławce mogą w tym samym czasie usiąść dwie osoby.

Wymiary: wysokość całkowita 120cm, wysokość oparcia 36cm, szerokość 80cm - 11 szczebli, siedzisko 35cm
Wymiary skrzynki: wysokość 25cm, szerokość 49cm, głębokość 25cm
Wymiary: wysokość całkowita 82cm, szerokość 82cm, siedzisko 25cm
Wymiary skrzynki: wysokość 25cm, szerokość 65cm, głębokość 25cm
lawka lawka